View job here

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

Chcesz razem z nami towarzyszyć Klientom w ich zielonej transformacji energetycznej, aby naszemu i przyszłym pokoleniom żyło się lepiej?

Jako firma na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów i kompleksową obsługę inwestorów przy wsparciu know-how naszej kadry inżynieryjno-technicznej. Dzięki temu oferujemy wysoką jakość świadczonych usług i najwyższe oszczędności kosztów energii elektrycznej.

Jeżeli stawiasz na jakość usług, które oferujesz, chcesz działać i lubisz kontakt z Klientem, to już dziś prześlij swoje CV!

OFERUJEMY:

·       Przyjazną atmosferę współpracy – możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie pracy

·       Niezbędne wdrożenie do wykonywania powierzonych obowiązków

·       Dostęp do aktualnej i kompleksowej wiedzy od naszej kadry inżynieryjno-technicznej w rozwojowej branży OZE

·       Udział w Akademii Sprzedaży SolarSpot – cykl szkoleń, dzięki którym zwiększysz swoje kompetencje

·       Wspólne wizyty u Klientów z trenerem sprzedaży

·       Narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód z kartą paliwową

·       Wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiągniętych wyników sprzedażowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       Doradztwo i oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu OZE dla przedsiębiorców z sektora MSP

·       Realizacja indywidualnych planów sprzedaży produktów fotowoltaicznych i pomp ciepła

·       Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych Klientów

·       Koordynacja procesu realizacji zawartych kontraktów biznesowych

·       Nieprzerwana edukacja produktowa, sprzedażowa i rynkowa

NASZE WYMAGANIA:

·       Minimum 2-letnie doświadczenie w mobilnej sprzedaży na rynku B2B – nasi Klienci to wymagający przedsiębiorcy

·       Ponadprzeciętna i udokumentowana realizacja indywidualnych planów – szukamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach

·       Proaktywna postawa i gen „łowcy” – nigdy nie wiadomo, za którym rogiem znajduje się potencjalny Klient

·       Rozwinięte umiejętności negocjacji i komunikacji, samodzielność oraz wytrzymałość długodystansowca, bo Ty + nasze wsparcie = wynik

·       Wysoka proaktywność, ukierunkowanie na cele oraz kreatywne działanie – niemożliwe nie istnieje

·       Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz czynne prawo jazdy kat. B – otrzymujesz narzędzia, które tego wymagają

·       Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia - nasi najlepsi specjaliści to wysoko dochodowi przedsiębiorcy