View job here

TWOJE ZADANIA:

  • Wykonywanie projektów technicznych/ wykonawczych oraz budowlanych dla instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych)
  • Opracowanie harmonogramów realizacji projektu i nadzorowanie postępu prac
  • Nadzorowanie postępowań administracyjnych związanych z pozyskaniem uzgodnień, decyzji i pozwoleń na budowę
  • Wsparcie projektowe ekip instalatorskich i doradców handlowych
  • Wykonywanie wizji lokalnych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość programów: autocad, pvsol, pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Doświadczenie w sporządzaniu projektów
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość komponentów instalacji fotowoltaicznych
  • Wiedza z zakresu projektowania instalacji elektrycznych według obowiązujących norm
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Ogólne zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii i ich pozytywnym wpływem na nasze życie

MILE WIDZIANE:

  • Na stanowisko projektanta: uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci o napięciu wyższym niż 1 kV

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (możliwość współpracy kontraktowej przy wybranych projektach)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Swobodną atmosferę i przyjazny klimat pracy
  • Możliwość uczestniczenia w realizacji prestiżowych projektów
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju w obecnie najszybciej rozwijającej się branży OZE